• Winkeltas
    • Winkeltas

    • Aantal producten: 0

Contact

"Bij wie u wat te weten kunt komen"

Herman van Veen

Artistieke leiding
Herman van Veen 

Roger Hendriks

Privé-secretaris Herman van Veen
Roger Hendriks


Letja Verstijnen

Grafische vormgeving, website, social media
Letja Verstijnen
letja@harlekijnholland.com
06 21508081

Gaëtane van Veen-Bouchez

Artistieke leiding Harlekijn Muziektheater
Gaëtane van Veen-Bouchez
gaetane@harlekijnholland.com

Andre Flantua 1

Tournee coördinator
André Flantua
andre@harlekijnholland.com

Yvonne Kruiswijk

Horeca & Events 
Yvonne Kruiswijk
yvonne@harlekijnholland.com
06 48939748

Froukje

Froukje Bouman
Productieleider Herman van Veen Arts Center
froukje@harlekijnholland.com

Betty de Keizer

Betty de Keizer
Exposities
betty@harlekijnholland.com

Ingrid Wessel

Ingrid Wessel
Gastvrouw

Miranda

Miranda Putters
Product en verkoop coördinator

Theo

Theo Vlug
Huismeester

Webshop / vragen omtrent producten

shop@harlekijnholland.com

Edith Leerkes

Zakelijke leiding
Edith Leerkes

Fatemeh Derakhshan

Management, PR Nederland, interview aanvragen en juridische zaken
Fatemeh Derakhshan
fatemeh@harlekijnholland.com
06 21205864

Dieuwertje van Ravenswaaij

Directie secretaresse
Dieuwertje van Ravenswaaij
dieuwertje@harlekijnholland.com


Valentijn van Veen

Financieel manager
Valentijn van Veen
valentijn@harlekijnholland.com

Emanuelle ten Berg

Administratie
Emanuelle ten Berg
emanuelle@harlekijnholland.com

Cynthia t jong

Product verkoop coördinator
Cynthia 't Jong
cynthia@harlekijnholland.com

Olivia Acosta Fernandez-Claessen

Olivia Acosta Fernandez
Locatiemanager Herman van Veen Arts Center
olivia@harlekijnholland.com

Ingrid

Ingrid Verbraeken
Exposities België
mail@ingridverbraeken.be

Fabi

Fabi Hop
Facilitair medewerker


Sonne

Sonne Scheermakers
Coördinator Techniek Herman van Veen Arts Center




Harlekijn Holland B.V.

Harlekijn Holland b.v.
Postbus 3205
3760 DE Soest

Tel: (+31)(0)346 - 330003

AGENTEN


NEDERLAND
Impresariaat WallisFinkers
Tel.: (+31)(0)75 6120007
info@wallisfinkers.nl
www.wallisfinkers.nl 

DUITSLAND
Karsten Jahnke Konzertdirektion GmbH
Hauke Tedsen
Tel.: (+49)(0)40 - 41 47 88 77
info@kj.de
www.kj.de
 

BELGIË
Ingrid Verbraeken
Tel.: (+32)(0)477 46 1990
mail@ingridverbraeken.be

 

OOSTENRIJK

SCHEIBMAIER & SCHILLING Promotion GmbH
Künstler-, Werbe- und Veranstaltungsagentur
Tel.: (+43)(1) 952 49 89
info@scheibmaier-schilling.com
www.scheibmaier-schilling.com

ZWITSERLAND
Künstlerkontakt Marilies Düsterhaus
Tel: (+41)(0)81 - 330 12 90
m.duesterhaus@kuenstlerkontakt.ch
www.kuenstlerkontakt.ch

 

ZUID AFRIKA
Charl van Heyningen Enterprises
021 851-8261 (t)
082 490-0924 (c)
charl@charl.co.za
www.charl.co.za